Re: Mille nimel mängite pokkerit`?
Ma hakkasin mängima, et mitte kasinnis käia ja raha raisata + vabadus + raha ja tahe biitida midagi. Praegu busto ja väsinud pokkerist kuid loodetavasti ajutiselt.
Ma hakkasin mängima, et mitte kasinnis käia ja raha raisata + vabadus + raha ja tahe biitida midagi. Praegu busto ja väsinud pokkerist kuid loodetavasti ajutiselt.


Comment